Deschide modulul de rezervareCaută rute

Budapesta - Câmpulung Moldovenesc

Care este prețul biletului de autocar de la Budapesta la Câmpulung Moldovenesc?

Prețul călătoriei cu autocarul de la Budapesta la Câmpulung Moldovenesc este 2200 MDL.

Din ce stație pleacă autocarul din Budapesta către Câmpulung Moldovenesc?

De la Budapesta la Câmpulung Moldovenesc circulă 1 autobuz cu plecare din stațiile: McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310.

Unde oprește în Câmpulung Moldovenesc autocarul care vine din Budapesta?

Autocarele din Budapesta ajung în Câmpulung Moldovenesc în stațiile: Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226.

Când pleacă autocarul din Budapesta către Câmpulung Moldovenesc?

Plecarea este la 21:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Budapesta către Câmpulung Moldovenesc?

Călătoria Budapesta–Câmpulung Moldovenesc durează aproximativ 12h 00min.

Deplasări în următoarele zile

19-08-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3019-08-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
20-08-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
26-08-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3026-08-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
27-08-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
02-09-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3002-09-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
03-09-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
09-09-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3009-09-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
10-09-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
16-09-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3016-09-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
17-09-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
23-09-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3023-09-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
24-09-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
30-09-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3030-09-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
01-10-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
07-10-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3007-10-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
08-10-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
14-10-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3014-10-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
15-10-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
21-10-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3021-10-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
22-10-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
28-10-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3028-10-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
29-10-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
04-11-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3004-11-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
05-11-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
11-11-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3011-11-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
12-11-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
18-11-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3018-11-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
19-11-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
25-11-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3025-11-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
26-11-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
02-12-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3002-12-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
03-12-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
09-12-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3009-12-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
10-12-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
16-12-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3016-12-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
17-12-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
23-12-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3023-12-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
24-12-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
30-12-2026, Miercuri Budapesta – Câmpulung Moldovenesc
Ruta directă
21:3030-12-2026
Budapesta
McDonalds/SHELL, Szigetszentmiklos, M0 19-es km, 2310
Durata cursei
12h
31-12-202609:00
Câmpulung Moldovenesc
Benzinaria LUKOIL, Str. Calea Bucovinei 226
2026 ALVERSTUR Metode de plată: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay