Відкрити модуль бронюванняПошук маршрутів

Gura Humorului - Dalmini

Rută Gura Humorului - Dalmine (Autogara → Dupa Telepass)

Яка ціна квитка на автобус з Gura Humorului до Dalmini?

Вартість поїздки з Gura Humorului до Dalmini — 2200 MDL.

З якої станції вирушає автобус з Gura Humorului до Dalmini?

З Gura Humorului до Dalmini курсує 1 автобус, відправлення: Автостанція.

Де зупиняється автобус з Gura Humorului у Dalmini?

Автобуси з Gura Humorului прибувають у Dalmini на: Dupa Telepass.

Коли вирушає автобус з Gura Humorului до Dalmini?

Відправлення о 12:30.

Скільки триває поїздка автобусом з Gura Humorului до Dalmini?

Поїздка Gura Humorului–Dalmini триває приблизно 27h 00min.

Найближчі відправлення

02-08-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3002-08-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
03-08-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
09-08-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3009-08-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
10-08-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
16-08-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3016-08-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
17-08-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
23-08-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3023-08-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
24-08-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
30-08-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3030-08-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
31-08-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
06-09-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3006-09-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
07-09-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
13-09-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3013-09-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
14-09-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
20-09-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3020-09-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
21-09-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
27-09-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3027-09-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
28-09-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
04-10-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3004-10-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
05-10-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
11-10-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3011-10-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
12-10-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
18-10-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3018-10-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
19-10-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
25-10-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3025-10-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
26-10-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
01-11-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3001-11-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
02-11-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
08-11-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3008-11-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
09-11-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
15-11-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3015-11-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
16-11-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
22-11-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3022-11-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
23-11-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
29-11-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3029-11-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
30-11-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
06-12-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3006-12-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
07-12-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
13-12-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3013-12-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
14-12-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
20-12-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3020-12-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
21-12-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
27-12-2026, Неділя Gura Humorului – Dalmini
Прямий маршрут
12:3027-12-2026
Gura Humorului
Автостанція
Тривалість поїздки
27h
28-12-202615:40
Dalmini
Dupa Telepass
2026 ALVERSTUR Metode de plată: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay