Deschide modulul de rezervareCaută rute

Reggio Emilia - Dej

Care este prețul biletului de autocar de la Reggio Emilia la Dej?

Prețul călătoriei cu autocarul de la Reggio Emilia la Dej este 2200 MDL.

Din ce stație pleacă autocarul din Reggio Emilia către Dej?

De la Reggio Emilia la Dej circulă 1 autobuz cu plecare din stațiile: Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124.

Unde oprește în Dej autocarul care vine din Reggio Emilia?

Autocarele din Reggio Emilia ajung în Dej în stațiile: Gara feroviară.

Când pleacă autocarul din Reggio Emilia către Dej?

Plecarea este la 07:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din Reggio Emilia către Dej?

Călătoria Reggio Emilia–Dej durează aproximativ 23h 00min.

Deplasări în următoarele zile

22-07-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1522-07-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
23-07-202606:00
Dej
Gara feroviară
29-07-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1529-07-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
30-07-202606:00
Dej
Gara feroviară
05-08-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1505-08-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
06-08-202606:00
Dej
Gara feroviară
12-08-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1512-08-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
13-08-202606:00
Dej
Gara feroviară
19-08-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1519-08-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
20-08-202606:00
Dej
Gara feroviară
26-08-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1526-08-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
27-08-202606:00
Dej
Gara feroviară
02-09-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1502-09-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
03-09-202606:00
Dej
Gara feroviară
09-09-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1509-09-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
10-09-202606:00
Dej
Gara feroviară
16-09-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1516-09-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
17-09-202606:00
Dej
Gara feroviară
23-09-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1523-09-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
24-09-202606:00
Dej
Gara feroviară
30-09-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1530-09-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
01-10-202606:00
Dej
Gara feroviară
07-10-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1507-10-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
08-10-202606:00
Dej
Gara feroviară
14-10-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1514-10-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
15-10-202606:00
Dej
Gara feroviară
21-10-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1521-10-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
22-10-202606:00
Dej
Gara feroviară
28-10-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1528-10-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
29-10-202606:00
Dej
Gara feroviară
04-11-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1504-11-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
05-11-202606:00
Dej
Gara feroviară
11-11-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1511-11-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
12-11-202606:00
Dej
Gara feroviară
18-11-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1518-11-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
19-11-202606:00
Dej
Gara feroviară
25-11-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1525-11-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
26-11-202606:00
Dej
Gara feroviară
02-12-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1502-12-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
03-12-202606:00
Dej
Gara feroviară
09-12-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1509-12-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
10-12-202606:00
Dej
Gara feroviară
16-12-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1516-12-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
17-12-202606:00
Dej
Gara feroviară
23-12-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1523-12-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
24-12-202606:00
Dej
Gara feroviară
30-12-2026, Miercuri Reggio Emilia – Dej
Ruta directă
07:1530-12-2026
Reggio Emilia
Tribunale, Via Avvenire Paterlini, 1, 42124
Durata cursei
23h
31-12-202606:00
Dej
Gara feroviară
2026 ALVERSTUR Metode de plată: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay